Začínáme cvičit!

Začínáme cvičit!

Od 11. května se dále rozvolňují karanténní opatření vlády ČR a tak se můžeme po dvou měsících opět vrátit ke společnému cvičení. Nákaza COVID-19 se zdá ustupuje, nicméně pořád je jí dost na to abychom dodržovali bezpečnostní pravidla a chovali ohleduplně k sobě navzájem a k ostatním.

Zpočátku spustíme tréninky v omezeném režimu. Každý člen se bude muset na trénink přihlásit dopředu v registračním systému. Tam všichni uvidí které tréninky jsou vypsané, pro koho jsou určeny a kolik se na ně může přihlásit lidí. Pokud bude plná kapacita daného tréninku, není možné se ho zúčastnit.

Jak budou tréninky fungovat?

  • Přihlásíte se na trénink pomocí systému jducvicit.koguryo.cz. K přihlášení budete potřebovat libovolný Google účet. Běžně jej máte vytvořený pro Android telefon. Pokud ho nemáte, můžete si jej založit dle instrukcí Googlu. Máte-li email od jiného poskytovatele, doporučujeme při zakládání použít nastavení “Použít aktuální e-mailovou adresu.” Odhlásit z tréninku se zatím nejde, ale pokud nepřijdete, napište nám na Facebook messenger, nebo na email info@koguryo.cz a my Vás smažeme. Prosím, používejte svoje jména a příjmení.
  • Přijdete na trénink s rouškou (dle aktuálních nařízení) a počkáte na trenéra v místě dle instrukcí v registračním systému. Přijďte včas! Pokud dorazíte pozdě, nemusíte svoji skupinu najít. Na trénink si standardně vezměte vhodné pití a oblečení dle instrukcí v registračním systému.
  • Po příchodu trenéra se provede kontrola účasti. Ti kdo nebudou přihlášeni a nebude volná kapacita budou muset jít domů. Hlaste se tedy opravdu včas.
  • Potom se všichni přesunou na místo cvičení, odloží si věci, kdo chce si sundá roušku a pak si všichni povinně vydesinfikují ruce. Desinfekci přinese trenér.
  • Trénink pak proběhne standardně dle instrukcí trenéra. Při tréninku se nemusí zachovávat odstup 2 metry. Pokud si však chcete udržet odstup, upozorněte trenéra před tréninkem na tento fakt.
  • Doprovod na trénink venku může, ale musí mít roušku a musí zachovávat odstup 2 metry od cvičenců. Pokud je trénink v hale, doprovod musí zůstat venku.

Následující lidé nesmějí z bezpečnostních důvodů na trénink.

  • Ti kdo se nepřihlásí na trénink
  • Ti kdo jsou nemocní, nebo jim byla nařízena karanténa
  • Ti kdo se v minulých 14 dnech dostali do kontaktu s osobou, které byla nařízena karanténa
  • Doprovod, pokud je trénink v hale. Na venkovní sportoviště může jít, ale musí mít roušku a musí dodržet odstup od cvičenců minimálně 2 metry

Dále Vás žádáme abyste upozornili vedení oddílu (Facebook messenger, info@koguryo.cz, tel. 739587885) v případě, že Vám byla nařízena karanténa, nebo jste zjistili, že byla karanténa nařízena osobě se kterou jste byli v minulých 14 dnech v kontaktu.

Máte-li dotazy k výše uvedeným pravidlům, zeptejte se nás na Facebook messengeru, případně emailem info@koguryo.cz.