Tréninky

Rozpis tréninků

Cvičíme on-line!
Trénink 1.4.2021 je zrušený. Tréninky 6.4. a dál jsou jako obvykle dle harmonogramu níže.

Po dobu protiepidemických opatření budeme cvičit on-line a to vždy v úterý a ve čtvrtek od 18 hodin. Trénink bude trvat cca. 90 minut. Na trénink potřebujete prostor ideálně 2x2m (trenér bude cvičit na stejném prostoru), dobok nebo jiné vhodné oblečení a zařízení podporující google meet.

Na trénink se připojíte pomocí následujícího odkazu: https://meet.google.com/mph-kqcr-khh. Z mobilního telefonu, či z tabletu, stačí zadat kód mph-kqcr-khh do aplikace Google Meet.

Jakmile požádáte o připojení na trénink musíte vyčkat až Vám trenér umožní vstup do videohovoru. Připojujte se tedy včas ať nerušíte při cvičení. Budete-li mít problém s připojením, kontaktujte Rudu Matouška na Facebook Messengeru.

Online tréninky jiných českých škol Taekwon-do ITF

Pokud si chcete zacvičit i v jiné dny, zkuste některý z tréninků vypsaných jinými českými školami Taekwon-do ITF. Najdete je v kalendáři Českého svazu Taekwon-do ITF.

Necvičíme v tělocvičně!

Od 9.10. do odvolání jsou zrušeny všechny tréninky v tělocvičně z důvodu vládních krizových opatření. Více informací je v článku Aktuální informace kolem COVID.

Pondělí

Úterý

Úterý (velká)

Středa

Čtvrtek

Čtvrtek (velká)

Pátek