Přihláška

 

Přihláška do taekwonda

Oddíl taekwonda je organizován v rámci spolku Tělovýchovná jednota Třebíč. Abyste tedy mohli s námi cvičit taekwondo, potřebujeme abyste se přihlásili do našeho tělovýchovného spolku. Abychom Vám i sobě přihlášení co nejvíce zjednodušili, rozhodli jsme se propojit podávání přihlášky s naším systémem pro evidenci docházky na tréninku.

Registrace tedy probíhá na naší platformě https://jducvicit.koguryo.cz/. K přístupu do systému potřebujete jakýkoliv účet Google. Běžně jej máte vytvořený pro Android telefon. Pokud ho nemáte, můžete si jej založit dle instrukcí v nápovědě společnosti Google (https://support.google.com/accounts/answer/27441?hl=cs). Máte-li email od jiného poskytovatele (např. @seznam.cz), doporučujeme při zakládání použít nastavení “Použít aktuální e-mailovou adresu.”

Po přihlášení do systému uvidíte dialog, který Vám umožní registraci nového člena, nebo propojení členského profilu s emailovou adresou. 

 

Vyplňte prosíme všechny údaje v žádosti. Pokud je daný člen mladší než 18 let, přidejte údaje zákonného zástupce pomocí tlačítka “Přidat zástupce”. Je-li třeba, můžete definovat více zástupců. Údaje zástupců použijeme v případě, že se například ruší na poslední chvíli trénink, nebo v situacích kdy je třeba něco řešit na tréninku (nevolnost, zapomenuté dítě na tréninku :-), apod.)

Po vyplnění žádosti stiskněte tlačítko hotovo. Nyní jste v sekci Správa účtu. Hned nahoře jsou soubory ke stažení a zde vidíte jméno přihlášeného člena s tlačítkem “TJ členství”. Klikněte na ně.

Nyní se Vám stáhlo PDF přihlášky do Tělovýchovné jednoty Třebíč, spolek. To prosím vytiskněte, podepište a přineste na příští trénink. Trenér Vám po převzetí papírové přihlášky aktivuje Váš členský profil a od tohoto okamžiku se můžete přihlašovat na tréninky.

Potřebujete-li přihlásit další členy, můžete podat další přihlášku v sekci “Správa účtu”. Hledejte položku “Podat přihlášku”.

Pokud Vám registrace nefunguje, požádejte o pomoc trenéra na tréninku.