Akce oddílu

Akce oddílu

Podzimní soustředění

20.-22. září 2019 v Heralticích

Podzimní soustředění oddílu pro všechny členy bez rozdílu věku či pásku. Nečekejte nic jiného než spoustu taekwonda, sportu a zábavy s kamarády. A pokud navečer nepadnete vysílením, zahrajeme si i nějakou tu společenskou hru! VIP hostem soustředění bude mistr světa taekwonda ve sportovním boji Vojta Fiala! Zacvičíme si s ním a poslechneme si jeho vyprávění o cestě za svým úspěchem. Vojta je teprve 3. Čech v historii, kterému se podařilo vybojovat tento titul v seniorské kategorii!

  • Místo konání: Chata pionýrské skupiny Kamarádi cest, Heraltice 127
  • Začátek: 20. září v 17.30 u chaty (u vodní nádrže bude případně navigátor)
  • Konec: 22. září kolem 13.30 u chaty.
  • Cena soustředění: 350Kč (bude se vybírat na místě), storno bez poplatku nejpozději 19. září.

Ubytování ​ve zděné chatě vybavené postelemi, kuchyní, ledničkou, jídelnou, koupelnou, teplou vodou a saunou. S sebou si vezměte kartičku zdravotní pojišťovny, spacák, prostěradlo, pantofle, boty do chaty (tenisky), boty na běhání na ven, tepláky na cvičení, trička, sportovní oblečení na cvičení, hygienické potřeby, léky které užíváte, utěrka, ručník, osuška do sauny, baterka (nejlépe čelovka), zápisník, propiska a dále dle vlastního uvážení (a aktuální předpovědi počasí). Navíc si prosím vezměte černé oddílové tričko.​ ​Bude zajištěn sobotní oběd a večeře a nedělní oběd. Pokud počasí dovolí, v sobotu večer rozděláme oheň a opečeme si buřty (v ceně soustředění). Ostatní stravu si zajišťují účastníci sami. Nedokážeme zajistit speciální diety (např. pro alergiky). Pokud potřebujete speciální jídlo, dovezte si ho prosím připravené s sebou.

Všichni účastníci mladší 18 let vyplní prohlášení o bezinfekčnosti a odevzdají je při příjezdu na soustředění:
https://drive.google.com/file/d/1Jk4ZYvQgtIseQW_KQyxFn2JrRrgY8KLq/view?usp=sharing

Osobní údaje z prohlášení o bezinfekčnosti budou použity k organizaci této akce. Nebudeme je používat k jinému účelu. Zpracovatelem těchto údajů je Tělovýchovná jednota Třebíč.

Přihlášky jsou uzavřeny. Organizátorem je Mgr. Michal Kobylarz, IV. DAN, tel.: 608709061.

2. celorepublikové testování členů STM

19.-20. října 2019 v Nymburku

V říjnu proběhne 2. kolo soutěže celorepublikové testování členů STM. Elita třebíčských mladých bojovníků se zde připojí do týmu STM Jižní Morava a pokusí se zopakovat výsledky z červnového 1. kola soutěže.