Akce oddílu

Akce oddílu

Jarní soustředění

17.-19. květen 2019 v Heralticích

Soustředění oddílu pro všechny členy bez rozdílu věku či pásku. Přidejte se, zasportujeme si a užijeme si spoustu legrace.

Registrace již skončila. Pokud se chcete odhlásit, zavolejte organizátorovi Rudovi Matouškovi na tel. 739587885 a domluvte se.

Soustředění se koná na Chatě pionýrské skupiny Kamarádi cest, Heraltice 127. Začátek bude 17. května v 17.30 u chaty (u vodní nádrže bude případně navigátor). Konec bude 19. května kolem 14.00 u chaty. Cena soustředění je 350Kč a bude se vybírat na místě.

Všichni účastníci mladší 18 let dovezou na soustředění prohlášení o bezinfekčnosti a odevzdají je při příjezdu na soustředění: https://drive.google.com/file/d/1Jk4ZYvQgtIseQW_KQyxFn2JrRrgY8KLq/view?usp=sharing

Hlavním tématem soustředění bude příprava na páskování. Vedle taekwonda se budeme věnovat dalším sportovním aktivitám jako běhání, gymnastice a posilování. Budeme se pohybovat hlavně venku v přírodě (louka u chaty, les v okolí).

Ubytování ​je ve zděné chatě vybavené postelemi, kuchyní, ledničkou, jídelnou, koupelnou, teplou vodou a saunou. S sebou si vezměte spacák, prostěradlo, pantofle, boty do chaty (tenisky), boty na běhání na ven, tepláky na cvičení, trička, sportovní oblečení na cvičení s reflexními prvky (případně reflexní pásky – budeme běhat tak ať nás je vidět), hygienické potřeby, léky které užíváte, utěrka, ručník, osuška do sauny, baterka (nejlépe čelovka), zápisník, propiska a dále dle vlastního uvážení (a aktuální předpovědi počasí). Navíc si prosím vezměte černé oddílové tričko.​ ​Bude zajištěn sobotní a nedělní oběd. V pátek a v sobotu večer rozděláme oheň a opečeme si buřty. Ostatní stravu si zajišťují účastníci sami. Nedokážeme zajistit speciální diety (např. pro alergiky). Pokud potřebujete speciální jídlo, dovezte si ho prosím připravené s sebou.

Na shledanou na soustředění!

Regionální technický seminář od 2. kupu

23. května 2019 od 18.30 v Brně, Cejl 61

Seminář pro držitele červeného a vyššího pásku. Doprava individuální.

Mezinárodní technický seminář

31. května – 2. června 2019 v Praze

Mezinárodní technický seminář pod vedením velmistra Hwang Ho-yonga.

Soustředění STM Jižní Morava

1.-2. června 2019 v Pršticích

Přípravné soustředění Střediska talentované mládeže pro aktivní členy oddílu ve věkových kategoriích starší žák-starší junior od zeleného pásku. Soustředění je plně hrazeno z dotačního grantu MŠMT.

1. kolo celorepublikového testování členů STM

8.-9. června 2019 v Ostravě

Soutěž pro vybrané členy STM Jižní Morava. Výběr proběhne na soustředění v Pršticích. Soutěž je plně hrazena z dotačního grantu MŠMT.

Předzkoušky barevných pásků

10. června 2019 v 17.30 v Třebíči

Předzkoušky barevných pásků proběhnou v tělocvičně na taekwondo ve sportovní hale L. Pokorného v Třebíči. Předzkouškami musejí úspěšně projít všichni členové oddílu kteří se chtějí zúčastnit oficiálních zkoušek Českého svazu Taekwon-do ITF. Jinými slovy, přijďte si zkusit zkoušky nanečisto. Bude to zdarma a navíc si vyzkoušíte atmosféru oficiálních zkoušek. S sebou je třeba mít pouze dobok.

Trénink skupin “nábor od 12 let” a “4. kup a vyšší” tento den odpadá.

Zkoušky barevných pásků

20. června 2019 v 16.15 v Třebíči

Zkoušky barevných pásků proběhnou na basketbalové palubovce sportovní haly L. Pokorného v Třebíči. Zkoušky jsou určeny pro všechny členy oddílu kteří přesvědčí svoje trenéry o svých dovednostech na předzkouškách. S sebou je třeba mít čistý dobok a peníze na zkoušku dle směrnice č. 2 Českého svazu Taekwon-do ITF. Sraz v 16.15 na registraci. Začátek zkoušek bude v 17 hodin.

Všechny tréninky tento den odpadají.

Podzimní soustředění

20.-22. září 2019 v Heralticích

Podzimní soustředění oddílu pro všechny členy bez rozdílu věku či pásku. Nečekejte nic jiného než spoustu taekwonda, sportu a zábavy s kamarády. A pokud navečer nepadnete vysílením, zahrajeme si i nějakou tu společenskou hru! Více informací zveřejníme později.