Akce oddílu

Akce oddílu

 

Členské poplatky

Platíme do 22.9.2023

Do 22.9.2023 je řádný termín pro placení oddílových příspěvků. Z oddílových příspěvků za Vás zaplatíme členství v Tělovýchovné jednotě Třebíč a v Českém svazu Taekwon-do ITF. Díky těmto členstvím se můžete účastnit pravidelných tréninků a dalších oddílových akcí (soustředění, soutěže, semináře, zkoušky na technické stupně atp).

Roční členství je 3000 kč (od 1.2.2023 –  31.1.2024). Stávající členové zaplatí druhou splátku členského příspěvku ve výši 1000 kč. Nováčci začínající v září 2023 zaplatí polovinu ročního členství, tedy 1500 kč.

Zaplaťte prosím oddílové příspěvky v termínu uvedeném výše. Při nesplnění termínu budeme nuceni vybrat 100 kč doplatek za pozdní platbu (budeme platit penále za pozdní platbu ČST ITF).

Platby příjmáme na těchto trénincích:

  • pondělí – všechny tréninky
  • úterý – všechny tréninky
  • čtvrtek – všechny tréninky
  • pátek – trénink závodníci

V případě že budete nemocní, dejte nám prosím vědět na emailu info@koguryo.cz. Domluvíme se na pozdějším termínu platby.

 

Zdravotní prohlídky pro závodníky

Nová pravidla od 1.3.2024

Od 1. března 2024 bude na všech soutěžích v rámci svazu od závodníků vyžadováno potvrzení o zdravotní způsobilosti podle  směrnice č. 8 . To může být dvojího typu:

a) Pokud závodník bude startovat v disciplíně sportovní boj, musí absolvovat zdravotní prohlídku u sportovního lékaře, který má specializaci v oboru tělovýchovného lékařství. Tento typ prohlídky platí pro všechny soutěžní disciplíny. Čekací doba na zdravotní prohlídku u sportovního lékaře může být v řádu měsíců, proto s objednáním příliš neotálejte.

b) Pokud závodník nebude startovat v disciplíně sportovní boj, stačí absolvovat zdravotní prohlídku u pediatra či praktického lékaře. Tento typ prohlídky neplatí pro disciplínu sportovní boj, ale platí např. pro disciplínu technické sestavy. Může se však stát, že Váš praktický lékař přesto odmítne posudek potvrdit, pak nezbývá než přejít k variantě a).

Je nutné použít tyto svazové formuláře, sportovní prohlídka var. a) –sportovní boj, sportovní prohlídka var. b) – běžný člen,jiné formuláře nebudou akceptovány.

V Třebíči není sportovní lékař, který by mohl takovou prohlídku vykonat. Někteří naši závodníci se objednali do Jihlavy k Mudr. Bachrovi, kde sportovní prohlídka stojí 800,- Kč. Momentálně objednává na březen 2024. Další sportovní lékaři jsou v Brně v ordinaci Mudr. Hrazdiry.

Až budete mít potvrzený správný formulář, je potřeba ho nahrát do portálu, podle našeho návodu.

V případě nejasností nás kontaktujte na info@koguryo.cz nebo na FB messengeru.

Úvodní trénink školního roku 2023/2024

7.9. od 17 hodin

Zveme všechny stávající členy na úvodní trénink školního roku 2023/2024. S sebou dobok, boty do tělocvičny (sálovou obuv), a pití.

Zahrajeme si nějaké hry, nafotíme pár fotek a domluvíme se na tom jak budou probíhat tréninky během roku.

Už se na Vás těšíme!

 

 

 

Ataxon  Open

2.12. v Praze

Čertovský pohár – soutěž vhodná pro začínající závodníky. Závodí se v technických sestavách od žlutého a ve sportovním boji od modrého pásku. Soutěž probíhá systémem “každý s každým” a tak máte velkou šanci, že půjdete více zápasů i když nevyhrajete. Smůlu máte jen, když bude ve Vaší kategorii málo závodníků – záplata je medaile a pěkná fotka z bedny.

Pro registraci je potřeba vyplnit tento formulář do 24.11. 2023 do 20. hodiny.

Oddílový příspěvek na tuto akci je 800kč který Vám zajistí dopravu, startovné a stravu. Pokud si na soutěži vybojujete medaili, máte veškeré náklady na soutěž zdarma. Další informace k odjezdu doplníme po skončení registrace.

 

 

Předzkoušky barevných pásků

28.11. 2023 od 17:30 hodin ve velké tělocvičně haly L. Pokorného

Zveme všechny zájemce o získání vyššího technického stupně na předzkoušky – tedy zkoušku na vyšší technický stupeň nanečisto. Všichni kdo se chtějí zúčastnit oficiální zkoušky Českého svazu Taekwon-do ITF musejí nejprve zvládnout předzkoušky. Na předzkoušky je potřeba doporučení trenéra příslušné skupiny.

S sebou dobok a pití. Vše ostatní dodá oddíl.

 

Zkoušky barevných pásků

12.12. 2023 od 17:40 hodin ve velké tělocvičně haly L. Pokorného

Zveme všechny zájemce o získání vyššího technického stupně na oficiální zkoušky Českého svazu Taekwon-do ITF. Všichni kdo se chtějí zúčastnit oficiální zkoušky Českého svazu Taekwon-do ITF musejí nejprve zvládnout předzkoušky.

Sraz v 17:00 v malé tělocvičně. S sebou dobok, pití a peníze na zaplacení poplatku za zkoušku dle směrnice ČST ITF (9.-7. kup 300Kč, 6.-5. kup 350Kč, 4.-3. kup 400Kč, 2.-1. kup 450Kč). V případě, že chcete složit zkoušku o 2 technické stupně, počítejte prosím se dvěma poplatky. Vše ostatní dodá oddíl.

Oddílové závody

17.12. od 8 hodin v hale L. Pokorného v Třebíči

Náš oddíl pořádá před vánocemi oddílové závody určené pro všechny členy oddílu včetně začátečníků.

Registrace probíhá do 14. prosince do 22 hodin pomocí Google formuláře: https://forms.gle/saofdiUoWXL3CQMW8

Více informací v propozicích na adrese https://drive.google.com/file/d/1At4BiY0GdTw4YTcAxzoWb03gSEMwuA3I/. S dotazy se obracejte na trenéry na tréninku, ve facebookové skupině, nebo kontaktujte přímo organizátora soutěže Rudolfa Matouška.

1. kolo poháru ČST ITF

10.-11.2. v Třeboni

Tradiční pohárová soutěž v technických sestavách a sportovním boji vhodná pro začínající závodníky od žlutého pásku. Soutěž probíhá systémem “každý s každým” a tak se Vám nestane, že vypadnete po jednom zápase v 1. kole a bez medaile.

Registrace probíhá na portálu Českého svazu Taekwon-do ITF dle našeho návodu do 27.1. 2023 do 20. hodiny. Důvodem tohoto včasného termínu je nutnost zajištění ubytování.

Další informace k odjezdu doplníme po skončení registrace.

Registrace na soutěže

Momentálně nejsou otevřeny žádné registrace na závody.

Až se bude možné přihlašovat, všechny informace zde včas zveřejníme.

 

Další akce

• 9.12. Národní seminář (Velké Meziříčí)

• 10.12. Zkoušky DAN (Brno)

• 20. 1. 2024 FM OPEN (Frýdek-Místek)

• 9. – 10. 2. 2024  1. kolo Poháru Českého svazu taekwon‑do ITF (Praha)

• 1. – 3. 3. 2024 Memoriál Marka Lazora – Czech OPEN 2024 (Praha)

•  10. – 12. 5. 2024 Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina KUP (Nymburk) 

 

Máte-li zájem zúčastnit se dalších akcí spojených s taekwondem, podívejte se na kalendář Českého svazu Taekwon-do ITF.