Akce oddílu

Akce oddílu

O pohár města Brna

24. března 2019 v Brně

Soutěž vhodná pro začínající bojovníky od bílého pásku. Systém soutěže každý s každým zaručuje několik startů a zisk cenných zkušeností! Soutěží se v technických sestavách, v boji s pěnovou nudlí (na 5 zásahů, žáci systém každý s každým, ostatní eliminace v pavouku), v pointfightu (boj na 1. zásah – starší žáci a všichni junioři 10.-7. kup), ve sportovním boji (žáci a junioři od 6. kupu, senioři od 10. kupu), v technikách na rychlost do lapy (10.-7. kup ap chagi, od 6. kupu dollyo chagi) a pro zdatné bojovníky také ve sportovním boji bez rozdílu vah – best of the best.

Informace o odjezdu: Sraz bude v 6.30 ráno u haly L. Pokorného.

Adresa: sportovní hala TJ Tesla Brno, Halasovo náměstí 7, Brno-Lesná. Jedete-li vlastní dopravou, doražte k hale TJ Tesla Brno v 7.45.

Co s sebou: Prohlášení o zdravotní způsobilosti (stačí jedno), 200kč na startovné, jídlo na celý den, vhodné pití (ne sycené nápoje), čistý a vyžehlený dobok, pásek. Všichni kdo jsou přihlášeni na pointfight nebo matsogi musejí mít chrániče na zuby (stačí jednořadé) a kluci suspenzor (chránič genitálií). Tyto chrániče se dají koupit v Decathlonu, nebo v prodejnách kde prodávají vybavení pro hokejisty. Ostatní chrániče zajistí oddíl.

Návrat domů: mezi 20-21 hodinou k hale L. Pokorného. Pokud budeme mít možnost vypravit domů část dětí dříve, dáme vědět. Nicméně jsme limitováni počtem řidičů.

Dotazy odpoví organizátor soutěže Ruda Matoušek na čísle 739587885.

Regionální technický seminář od 4. kupu

27. března 2019 od 18.30 v Brně, Cejl 61

Seminář pro držitele modrého a vyššího pásku. Doprava individuální.

Jarní soustředění

17.-19. květen 2019 v Heralticích

Soustředění oddílu pro všechny členy bez rozdílu věku či pásku. Přidejte se, zasportujeme si a užijeme si spoustu legrace. Více informací zveřejníme později.

Podzimní soustředění

20.-22. září 2019 v Heralticích

Podzimní soustředění oddílu pro všechny členy bez rozdílu věku či pásku. Nečekejte nic jiného než spoustu taekwonda, sportu a zábavy s kamarády. A pokud navečer nepadnete vysílením, zahrajeme si i nějakou tu společenskou hru! Více informací zveřejníme později.