Taekwondo na Valentýna? Pohár ČST ITF!

Taekwondo na Valentýna? Pohár ČST ITF!

Jak tráví Valentýn taekwondisté, jsme mohli vidět tento týden, kdy se závodníci Filip Matoušek, Peťa Krčálová, Marek Šoukal, Mája Fejtová, Dan Vlk a Denča Frájová rozhodli jet na Pohár v Třeboni. Pátek večer, jako většinou před každými závody, proběhlo vážení. A po něm přišla večeře v jedné z Třeboňských restaurací, kterou si závodníci po dlouhé cestě a v některých případech i půstu kvůli vážení velice užili.

V sobotu ráno už dorazila i poslední závodnice Sarah Boček. Závody byly zahájeny s 299 závodníky. Celý den byl, jak už to na závodech bývá, plný čekání i stresu. Přesto naši účastníci nabrali úspěchy v nemálo zápasech, a to následovně: Sarah Boček získala 2. místo ze sestav, přestože to byly její úplně první závody. Marek Šoukal bojoval, jedenkrát v sestavách vyhrál, ale na medaili to bohužel tentokrát nestačilo. Marie Fejtová dosáhla v sestavách stejného výsledku – jedna výhra bez umístění. Ale zato si odvezla bronz z bojů. Filip Matoušek toho moc nevyhrál, ale jeho zápasy byly moc pěkné, takže odjel alespoň se zkušenostmi. Petra Krčálová vybojovala stříbro z bojů. Daniel Vlk dokázal vyhrát 2 zápasy v sestavách, ale také to nikdo neocenil. A nakonec Denisa Frájová odjížděla dokonce se zlatem z bojů.

Určitě to stálo za námahu a cestu, protože věřím, že všichni odjeli minimálně s motivací a poučením, a tak za všechny výhry, ať už oceněné medailí nebo ne, všichni dostali dobrou večeři před cestou domů.

Fotky a pár videí ze soutěže najdete v galerii na Google fotkách.