Jak začít s taekwondem?

Jak začít s taekwondem?

Jak začít s taekwondem? Přijď během září ve čtvrtek v 18 hodin na trénink nováčků do haly Leopolda Pokorného na Fügnerově 10 v Třebíči. Rádi přivítáme každou začínající bojovnici či bojovníka od školního věku. Cvičí s námi holky i kluci, ženy i muži.

Taekwondo je korejské moderní umění sebeobrany. V Třebíči je pro nás taekwondo sportem, systémem sebeobrany ale také místem setkání s kamarády. Více informací se nás dozvíš z následujícího videa pořízeného televizí Sport5 pro pořad Magazín Taekwon-do ITF.

Naši trenéři tě toho můžou hodně naučit – stačí jen začít! Tady jsou další ukázky našeho umění na veletrhu volnočasových aktivit Volný čas není nuda, který proběhne 5. září odpoledne na podzámecké nivě v Třebíči. Přijď se podívat!

Během září si vyzkoušíš jak tě taekwondo baví. Za tento měsíc neúčtujeme žádné poplatky. Nováčci budou rozděleni na dvě části. “Taekwonďáček pro nováčky” bude hravou formou ukazovat taekwondo těm mladším a hravějším holkám a klukům. Skupina “nováčci” pak bude postupovat klasickým trénikovým plánem taekwonda s pevným řádem tréninku typickým pro bojové sporty. Více informací o tréninkových skupinách najdeš v článku Tréninky v sezoně 2020/2021.

Tvoje dotazy rádi odpovíme na facebooku, nebo telefonicky na čísle 739587885 (Rudolf Matoušek).

Sportovní hala Leopolda Pokorného
Fügnerova 10
Třebíč