Tréninky v sezoně 2022/2023

Tréninky v sezoně 2022/2023

Sezona 2022/2023 začne společným tréninkem všech stávajících členů oddílu ve čtvrtek 1. září od 18 hodin ve velké tělocvičně haly L. Pokorného. Úvodní trénink pro nováčky proběhne 6. září od 18 hodin na stejném místě.

Pravidelné tréninky podle tohoto tréninkového rozpisu začnou 7. září. I nadále bude platit povinnost registrovat se na trénink na webu https://jducvicit.koguryo.cz/. Na trénink je třeba se hlásit vždy minimálně 60 minut předem. V případě, že v tuto dobu nebude na trénink nikdo přihlášen, bude trénink zrušen. Hodně trenérů do Třebíče dojíždí a toto opatření jim pomůže ušetřit cestu. Pokud trénink není na platformě https://jducvicit.koguryo.cz/ vypsaný, byl zrušen. S dotazy na tréninky se můžete obracet na oddílový kanál TAEKWON-DO Třebíč na platformě Facebook Messenger. V případě, že chcete do oddílového kanálu přidat, napiště nám na email info@koguryo.cz s informací jak můžeme identifikovat Váš účet na Messengeru (např. jméno profilu a informaci co máte na profilové fotografii).

Tak jako v předchozích letech jsme se rozhodli rozdělit skupinu nováčků letošní sezóny 2021/2022 na dvě části. Hravější děti do 12 let budou cvičit ve skupině “Nábor taekwonďáček”. Tyto tréninky budou vedle taekwonda zařazovat hraní her a zkoušení různých pohybových dovedností tak, aby se děti bavily a našly v taekwondu a obecně ve sportu zalíbení. Skupina starších cvičenců, kteří se vydrží soustředit celý trénink čistě na taekwondo budou navštěvovat tréninky “Nováčci (od 12 let)” dle trénikového plánu taekwonda ITF. Trenéři mohou případně rozhodnout o změně zařazení.

I skupina stávajících členů (ti, co začali cvičit před rokem 2022) bude nově rozdělena pouze na dvě skupiny. Hravější děti do 12 let budou cvičit ve skupině “Taekwonďáček (od 10. kupu do 12 let)”. Cvičenci starší 12 let budou chodit do skupiny “Bojovníci (od 10. kupu starší 12 let)”. Trenéři mohou opět rozhodnout o změně zařazení. Ti, co cvičili se skupinou starších v minulých letech, budou chodit do starší skupiny i v této sezóně. Čtvrteční 120 minutový trénink skupiny “Bojovníci” bude rozdělen na 2 části. V 18 hodin nastoupí skupina cvičenců 10.-5. kup. Od 19 hodni dorazí cvičenci 4. kup a vyšší. Kdokoli z členů patřící do skupiny bojovníci může cvičit po celou dobu tréninku, jen je třeba počítat s konkrétním zaměřením trenéra na daný rozsah technických stupňů.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem info@koguryo.cz, nebo telefonicky 739587885 (Ruda Matoušek).