Děti

Trénink určený pro všechny děti včetně začátečníků bez rozdílu pásků do 12 let věku. S sebou oblečení na cvičení venku (ne dobok), boty na ven a pití. Sraz je v cvičebním úboru u hlavního vchodu do haly (věci si bereme s sebou). Za deště trénink odpadá.

Závodníci

Technická a taktická příprava pro závodníky se zaměřením na sportovní boj pro všechny členy oddílu od 6. kupu a výš. S sebou dobok, pití a pokud máte tak i chrániče na sportovní boj. Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo na hale L. Pokorného.

4. kup a vyšší

Trénink určený pro všechny držitele 4. kupu a výše(modrý pásek). S sebou dobok, pití a výbavu na které se domluvíte s trenérem. Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo.

6.-5. kup a 8.-7. kup od 12 let

Trénink určený pro držitele 8. a 7. kupu (žlutý a žluto-zelený pásek) starší 12 let a všechny držitele 6. a 5. kupu (zelený a zeleno-modrý pásek). S sebou dobok, pití a výbavu na které se domluvíte s trenérem. Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo.

Nábor do 12 let

Trénink určený pro všechny začátečníky sezony 2018/2019 do 12 let. Pokud ještě nemáte dobok, vezměte si vhodné sportovní oblečení a pití. Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo.

Nábor od 12 let

Trénink určený pro všechny začátečníky sezony 2018/2019 od 12 let. Pokud ještě nemáte dobok, vezměte si vhodné sportovní oblečení a pití. Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo.

Kondiční trénink

Tento trénink je určen pro všechny členy oddílu starší 12 let kromě členů náboru. Trénink je zaměřen na kondiční přípravu. Trénink probíhá venku. S sebou oblečení na cvičení venku (ne dobok), boty na ven a pití. Sraz je v cvičebním úboru u hlavního vchodu do haly (věci si bereme s sebou). Za deště trénink odpadá.

10.-7. kup

Trénink určený pro všechny držitele 10. až 9. kupu (bílý a bílo-žlutý pásek) kromě náboru 2018/2019 a pro držitele 8. a 7. kupu (žlutý a žluto-zelený pásek) do 12 let. S sebou dobok, pití a výbavu na které se domluvíte s trenérem. Cvičíme v tělocvičně na taekwondo na hale L. Pokorného.