Taekwonďáček pro 10.-7. kup

Trénink určený pro mladší a hravější děti do 10. kupu. Trénink bude probíhat hravou formou. Přidělení do skupiny proběhne na úvodním tréninku. S sebou dobok, a vhodné pití (ideální voda, nebo sportovní nápoj). Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo.

Od 6. kupu

Trénink určený pro členy od 6. kupu (minimálně zelený pásek). S sebou dobok, sálovou obuv, pití a výbavu na které se domluvíte s trenérem. Cvičíme ve velké tělocvičně na basket. Ve čtvrtek bude posledních 30 minut v tělocvičně na taekwondo.

10. až 7. kup

Trénink určený pro bojovnice a bojovníky taekwonda od 10.-7. kupu. Trénink bude probíhat dle tréninkového plánu Taekwon-do ITF. Přidělení do skupiny proběhne na úvodním tréninku. S sebou dobok, a vhodné pití (ideální voda, nebo sportovní nápoj). Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo.

Taekwonďáček pro nováčky

Trénink určený pro mladší a hravější začátečníky sezony 2020/2021. Děti budou přiřazeny do této skupiny na konci září a začnou probíhat od října 2020. Pokud ještě nemáte dobok, vezměte si vhodné sportovní oblečení a pití. Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo.

Nováčci

Trénink určený pro začátečníky sezony 2020/2021. V září budou v této skupině cvičit všichni začátečníci. Od října se ze skupiny vyčlení mladší a hravější děti do skupiny Taekwonďáček pro nováčky. Pokud ještě nemáte dobok, vezměte si vhodné sportovní oblečení a pití. V úterý cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo. Ve čtvrtek cvičíme ve velké…

Závodníci

Tento trénink je určen pro všechny členy oddílu kteří jezdí na soutěže. Trénink probíha v tělocvičně na taekwondo. S sebou vhodné pití, dobok, tričko, chrániče na zuby, kluci suspenzor a pokud máte svoje i chrániče. POZOR, trénink může odpadnout, protože ho vedou trenéři kteří mají směny. Sledujte tedy naši Facebook Messenger skupinu.