Taekwonďáček (od 10. kupu do 12 let)

Trénink určený pro mladší a hravější děti od 10. kupu. Trénink bude probíhat hravou formou. Obecně je tato skupina pro děti do 12 let, nicméně se může stát, že trenér rozhodne o zařazení do starší skupiny. S sebou dobok, a vhodné pití (ideální voda, nebo sportovní nápoj). Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo.

Taekwonďáček pro nováčky (do 12 let)

Trénink určený pro mladší a hravější nováčky (začínající v roce 2022) typicky do 12. let. Hravou formou se děti naučí základy taekwonda a pořádně se protáhnou. Pokud ještě nemáte dobok, vezměte si vhodné sportovní oblečení a pití. Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo.

Nováčci (od 12 let)

Trénink určený pro začátečníky sezony 2022/2023 starší 12 let vedený dle cvičebního plánu Českého svazu Taekwon-do ITF. Pokud ještě nemáte dobok, vezměte si vhodné sportovní oblečení a pití. Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo.

Závodníci

Tento trénink je určen pro všechny členy oddílu kteří jezdí na soutěže. Trénink probíha v tělocvičně na taekwondo. S sebou vhodné pití, dobok, tričko, chrániče na zuby, kluci suspenzor a pokud máte svoje i chrániče. POZOR, trénink může odpadnout, protože ho vedou trenéři kteří mají směny. Sledujte tedy naši Facebook Messenger skupinu.