10.-6. kup

Trénink určený pro členy od 10. do 6. kupu s výjimkou náboru do 12 let. S sebou dobok, sálovou obuv, pití a výbavu na které se domluvíte s trenérem. Cvičíme ve velké tělocvičně na basket.

Kickbox

Trénink určený pro všechny zájemce o kickboxové disciplíny. Je určen všem členům od 6. kupu. S sebou pití, sportovní oblečení. Kdo chce, vezme si chrániče na zuby.

10.-1. kup

Trénink určený pro všechny členy s výjimkou náboru do 12 let. S sebou dobok, sálovou obuv, pití a výbavu na které se domluvíte s trenérem. Cvičíme ve velké tělocvičně na basket.

5.-1. kup

Trénink určený pro členy od 5. do 1. kupu (zeleno-modrý až červeno-černý pásek). S sebou dobok, sálovou obuv, pití a výbavu na které se domluvíte s trenérem. Cvičíme v tělocvičně pro taekwondo.

Nováčci do 12 let

Trénink určený pro mladší a hravější nováčky (začínající v roce 2023) typicky do 12. let. Hravou formou se děti naučí základy taekwonda a pořádně se protáhnou. Pokud ještě nemáte dobok, vezměte si vhodné sportovní oblečení a pití. Cvičíme na boso v tělocvičně pro taekwondo.

Závodníci

Tento trénink je určen pro všechny členy oddílu kteří jezdí na soutěže. Trénink probíha v tělocvičně na taekwondo. S sebou vhodné pití, dobok, tričko, chrániče na zuby, kluci suspenzor a pokud máte svoje i chrániče. POZOR, trénink může odpadnout, protože ho vedou trenéři kteří mají směny. Sledujte tedy naši Facebook Messenger skupinu.