Zábava na podzámecké nivě

Zábava na podzámecké nivě

V sobotu 8. září proběhl tradiční veletrh volnočasových aktivit s názvem Volný čas není nuda. Třebíčští taekwondisté se této akce účastnili již potřetí.

Celá akce začala již v 10 hodin generálkou na exhibiční vystoupení na hale Leopolda Pokorného. Po doladění posledních drobností se náš exhibiční tým pustil do nakládání materiálu do vozidel a ve 12 hodin všichni odjeli na podzámeckou nivu. Tam se všichni posilnili pizzou a začali vykládat materiál a stavět stánek. Zhruba o půl druhé bylo vše připraveno pro první návštěvníky.

A ti na sebe nenechali dlouho čekat. Ještě před druhou hodinou k našemu stánku začaly přicházet děti s rodiči. Náš demo tým byl připraven a každému zájemci ukázal základy toho jak udeřit a jak kopnout do lapy. Po základním výcviku si všichni prakticky vyzkoušeli nabité dovednosti na našem tréninkovém panákovi Bobovi. A následoval souboj s pěnovými nudlemi.

Ani jsme se nenadáli a bylo čtvrt na pět – čas exhibičního vystoupení. Demo tým se přesunul k hlavnímu pódiu a nachystal vše potřebné. Exhibice začala krátkým rozhovorem mezi moderátorem a naším Pavlem Zejdou. Demo tým spustil desetiminutovou ukázku. Po sestavách sazu jirugi a hwa rang tul následovaly ukázky práce s lapou, přerážení, speciálního přerážení a sebeobrany. Finálem celé ukázky bylo přerážení cihlových bloků na pódiu.

Exhibice se podařila, stejně jako celá akce Volný čas není nuda. Vedle krásného počasí si náš demo tým cenil i hojnou návštěvu šikovných a nadšených dětí. Pevně věříme, že všichni najdou tu správnou volnočasovou aktivitu!

Děkujeme organizátorům akce, stovkám návštěvníků a v neposlední řadě našemu demo týmu!