Mistrovství ČR? Úspěch!

O prvním listopadovém víkendu vyvrcholila sezona bojovníků taekwonda Mistrovstvím ČR v Nymburku.

Třebíčským bojovníkům se na soutěži dařilo když v celkovém hodnocení obsadil oddíl Koguryo Třebíč nádherné 7 místo z celkového počtu 30 zúčastněných škol. Mezi 554 soutěžícími se našich 11 závodníků rozhodně neztratilo. Získali 7 zlatých, 4 stříbrné a 6 bronzových medailí. Tým seniorů se stal po 2. v řadě mistrem ČR ve sportovním boji! Navíc třebíčský Rudolf Matoušek získal titul absolutního mistra ČR v kategorii veteránů.

Vedle individuálních soutěží postavil oddíl Koguryo Třebíč i dva úspěšné týmy:

• Tým Koguryo Třebíč Senioři (Jiří Matoušek, Pavel Zejda, Rudolf Matoušek, Tomáš Sotolář, Vojtěch Fiala)
    • 1. místo sportovní boj týmů
    • 2. místo silové přerážení týmů
  • Tým Koguryo Třebíč Junioři (Jiří Antoňů, Pavel Vobůrka, Tomáš Mikeš)
    • 3. místo sportovní boj týmů

Všem závodníkům gratulujeme k dosaženým úspěchům a děkujeme za vzornou reprezentaci! Na shledanou 25. listopadu na soutěži O pohár Českého svazu Taekwon-do ITF.