Tréninky od ledna 2024

Tréninky od ledna 2024

Pravidelné tréninky podle tohoto tréninkového rozpisu začnou 4. ledna 2024. I nadále bude platit povinnost registrovat se na trénink na webu https://jducvicit.koguryo.cz/. Na trénink je třeba se hlásit vždy minimálně 60 minut předem. V případě, že v tuto dobu nebude na trénink nikdo přihlášen, bude trénink zrušen. Hodně trenérů do Třebíče dojíždí a toto opatření jim pomůže ušetřit cestu. Zrušené tréninky nově zůstávají v systému s viditelnou informací o zrušení.

Tréninky skupiny “Nováčci do 12 let” zůstávají beze změny tak, jak byly na podzim 2023. Někteří však byli přeřazeni do skupiny starších. Skupina “Nováčci od 12 let” nově patří do tréninku od 10.kupu (tréninky pro 10.-1. kup v úterý a 10.-6. kup ve čtvrtek).

Ostatní členové jsou rozděleni podle technického stupně bez rozdílu věku. Nově jsou vytvořeny následující skupiny 10.-1. kup – úterý, délka tréninku bude 2 hodiny s možností odejít po hodině a půl. Skupina 2. kup – 3. dan zůstává beze změn. Ve čtvrtek budou pouze 2 skupiny: 10.-6. kup a 5.-1. kup (nově od 18:00) – oba tréninky v délce 1,5 hodiny. Trénink “Závodníci” je určen především členům od žlutého pásku, kteří se chtějí účastnit závodů, trénovat bojové techniky a celkově na sobě více pracovat.

V roce 2023 si několik našich závodníků vyzkoušelo kickboxovou disciplínu pointfight. Abychom je podpořili v roce 2024, zavádíme pondělní tréninky kickboxu určené pro držitele 6. a vyššího kupu. Trénink povede Jaroslav Mašek.

S dotazy na tréninky se můžete obracet na oddílový kanál TAEKWON-DO Třebíč na platformě Facebook Messenger nebo volejte 739587885 (Ruda Matoušek). V případě, že chcete do oddílového kanálu přidat, napiště nám na email info@koguryo.cz s informací jak můžeme identifikovat Váš účet na Messengeru (např. jméno profilu a informaci co máte na profilové fotografii).