Tréninky od června 2024

Tréninky od června 2024

Od 1.6.2024 bude tělocvična zavřená kvůli výměně podlahy. Tréninky budou probíhat venku. Budou pouze 3 tréninky týdně bez rozdílu pásků. V případě horšího počasí může být trénink zrušen – vždy to bude aktuální na webu https://jducvicit.koguryo.cz/

Tréninky taekwonda budou v  úterý v 18:00 hod. a ve čtvrtek v 17:30 hod, oba v délce 90 minut. Trénink kickboxu (od 7. kupu) bude v pondělí od 18:00 hod.

Sejdeme se u vchodu do haly. Poté se přesuneme do Libušina údolí na asfaltové hřiště, u kterého je skluzavka. Pokud chcete dorazit rovnou na hřiště, napište nám to, ať s tím počítáme. Mějte oblečené sportovní oblečení na ven, obuv na ven, pití a batůžek na věci. Na trénink kickboxu si navíc vezměte chrániče na zuby a boxerské rukavice.

V červenci a srpnu bude probíhat jeden trénink týdně, bude vždy vypsaný na https://jducvicit.koguryo.cz

Na trénink je třeba se hlásit vždy minimálně 120 minut předem. V případě, že v tuto dobu nebude na trénink nikdo přihlášen, bude trénink zrušen. Hodně trenérů do Třebíče dojíždí a toto opatření jim pomůže ušetřit cestu. Zrušené tréninky nově zůstávají v systému s viditelnou informací o zrušení.

S dotazy na tréninky se můžete obracet na oddílový kanál TAEKWON-DO Třebíč na platformě Facebook Messenger nebo volejte 739587885 (Ruda Matoušek). V případě, že chcete do oddílového kanálu přidat, napiště nám na email info@koguryo.cz s informací, jak můžeme identifikovat Váš účet na Messengeru (např. jméno profilu a informaci, co máte na profilové fotografii).