Tréninky v sezoně 2023/2024

Tréninky v sezoně 2023/2024

Sezona 2023/2024 začne úvodním tréninkem pro nováčky, který proběhne 5. září od 18 hodin ve velké tělocvičně haly L. Pokorného. Stávající členové oddílu se sejdou na společném tréninku ve čtvrtek 7. září od 17 hodin také ve velké tělocvičně.

Pravidelné tréninky podle tohoto tréninkového rozpisu začnou 11. září. I nadále bude platit povinnost registrovat se na trénink na webu https://jducvicit.koguryo.cz/. Na trénink je třeba se hlásit vždy minimálně 60 minut předem. V případě, že v tuto dobu nebude na trénink nikdo přihlášen, bude trénink zrušen. Hodně trenérů do Třebíče dojíždí a toto opatření jim pomůže ušetřit cestu. Pokud trénink není na platformě https://jducvicit.koguryo.cz/ vypsaný, byl zrušen. S dotazy na tréninky se můžete obracet na oddílový kanál TAEKWON-DO Třebíč na platformě Facebook Messenger. V případě, že chcete do oddílového kanálu přidat, napiště nám na email info@koguryo.cz s informací jak můžeme identifikovat Váš účet na Messengeru (např. jméno profilu a informaci co máte na profilové fotografii).

Tak jako v předchozích letech jsme se rozhodli rozdělit skupinu nováčků letošní sezóny 2023/2024 na dvě části. Hravější děti do 12 let budou cvičit ve skupině “Nováčci do 12 let”. Tyto tréninky budou vedle taekwonda zařazovat hraní her a zkoušení různých pohybových dovedností tak, aby se děti bavily a našly v taekwondu a obecně ve sportu zalíbení. Skupina starších cvičenců, kteří se vydrží soustředit celý trénink čistě na taekwondo budou navštěvovat tréninky “Nováčci od 12 let”. Zde se bude postupovat dle trénikového plánu taekwonda ITF. Trenéři mohou případně rozhodnout o změně zařazení do skupiny.

Skupina stávajících členů (ti, co začali cvičit před rokem 2023) bude nově rozdělena podle technického stupně bez rozdílu věku.  Jsou vytvořeny následující skupiny 10.-8. kup,  7.-6. kup, 5.-1. kup a 2. kup-3. dan. Trénink “Závodníci” je určen především členům od žlutého pásku, kteří se chtějí účastnit závodů nebo na sobě celkově více pracovat.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem info@koguryo.cz, nebo telefonicky 739587885 (Ruda Matoušek).