Tréninky v sezoně 2021/2022

Tréninky v sezoně 2021/2022

Tréninky v sezoně 2021/2022 začnou 6. září podle tohoto tréninkového rozpisu. I nadále bude platit povinnost registrovat se na trénink na webu https://jducvicit.koguryo.cz/.

Tak jako v předchozích letech jsme se rozhodli rozdělit skupinu nováčků letošní sezóny 2021/2022 na dvě části. Hravější děti do 12 let budou cvičit ve skupině “Nábor taekwonďáček”. Tyto tréninky budou vedle taekwonda zařazovat hraní her a zkoušení různých pohybových dovedností tak, aby se děti bavily a našly v taekwondu a obecně ve sportu zalíbení. Skupina starších cvičenců, kteří se vydrží soustředit celý trénink čistě na taekwondo budou navštěvovat tréninky “Nováčci (od 12 let)” dle trénikového plánu taekwonda ITF. Trenéři mohou případně rozhodnout o změně zařazení.

I skupina stávajících členu (kvůli omezením COVID jsou to ti, co začali cvičit před rokem 2020) bude nově rozdělena pouze na dvě skupiny. Hravější děti do 12 let budou cvičit ve skupině “Taekwonďáček (od 10. kupu do 12 let)”. Cvičenci starší 12 let budou chodit do skupiny “Bojovníci (od 10. kupu starší 12 let)”. Trenéři mohou opět rozhodnout o změně zařazení. Ti, co cvičili se skupinou starších v minulých letech, budou chodit do starší skupiny i v této sezóně. Tréninkovou skupinu “Bojovníci” povede víc trenérů a tak by měl být dostatečný prostor věnovat se přípravě na zkoušky, ale i individuálnějšímu tréninku technik dle aktuální potřeby.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem info@koguryo.cz, nebo telefonicky 739587885 (Ruda Matoušek).