Od 7.10. nový rozpis tréninků

Od 7.10. nový rozpis tréninků

Je nás víc, nebudeme se bát vlka nic. Toto přirovnání asi nejlépe vystihuje dosavadní úspěšné nábory členů. V předchozích letech jsme neměli problém se vejít do naší tělocvičny na hale L. Pokorného. Od letošní sezony je tomu už jinak.

Po zkušenostech z měsíce září jsme se rozhodli pro výraznější změnu rozpisu tréninků, která by měla zlepšit kvalitu tréninků. Co se tedy od 7.10. změní?

V první řadě máme ve středu novou tělocvičnu na ZŠ Bartuškova. Do této tělocvičny se z úterý přesune technický trénink bílých až žluto-zelených pásků (byl v úterý) a kondiční trénink pro starší 12 let (byl ve čtvrtek). Úterní trénink zelených pásků se posune o hodinu dříve a začnou do něj chodit i držitelé žlutého a žluto-zeleného pásku starší 12 let. Zbývající čtvrteční tréninky se posunou o hodinu. Trénink dětí do 12 let začne v 17 hodin a nábor starší v 18 hodin. Oba tréninky budou ve velké tělocvičně na hale L. Pokorného.

Doufáme, že změna tréninkového rozpisu Vám nebude dělat větší potíže a tréninky v nových časech si patřičně užijete. Pokud se na tréninky v novém čase nedostanete, poraďte se s trenéry na možných alternativách.

Tréninkový rozpis od 7.10.

Pondělí