1. kolo poháru ČST ITF 2023

1. kolo poháru ČST ITF 2023

První soutěž roku 2023 se uskutečnila od pátku 10.2.2023 do soboty 11.2.2023 v Třeboni. Systém soutěže byl každý s každým, proto byla soutěž vhodná i pro začínající závodníky. Soutěžilo se v technických sestavách a sportovním boji. Soutěže se zůčastnilo 210 závodníků z 20 škol. Z Třebíče odjelo na soutěž 5 závodníků ve složení: Sarah Boček, Marek Šoukal, Eva Šoukalová, Filip Nejedlý, Pavel Vobůrka a kouč Rudolf Matoušek.

Sobotní dopoledne patřilo žákům a juniorům. Sarah Boček v technických sestavách starších žákyň 4.-3.KUP získala stříbrnou medaili v konkurenci 12 závodnic a bronzovou medaili ve sportovním boji starších žákyň -35kg. Filip Nejedlý v technických sestavách starších žáků 8.-7.KUP medaili nezískal. Marek Šoukal sice v technických sestavách starších žáků 2.KUP+ medaili nezískal ale spravil si chuť ve sportovním boji starších žáků -40kg kde si vybojoval bronzovou medaili.

V sobotu odpoledne přišli na řadu senioři. Eva Šoukalová v technických sestavách seniorek 8.-5.KUP získala stříbrnou medaili. Pavel Vobůrka v technických sestavách seniorů 1.DAN medaili nezískal ale ve sportovním boji seniorů -92kg vybojoval bronzovou medaili.

Třebíčští závodníci si domu přivezli 2 stříbrné a 3 bronzové medaile. Děkujeme kauči Rudolfu Matouškovi za organizaci a všem závodníkům gratulujeme k výsledkům a děkujeme za reprezentaci oddílu.

Další fotografií naleznete na Google Fotkách, nebo ve fotogalerii Českého svazu Taekwon-do ITF.